Mutlukent Mahallesi Fesleğen Sokak No:15, Beytepe Çankaya/Ankara

Misyonuzum

Anasayfa » Misyonuzum

Üniversite öğrencileri ve akademisyenlerin konaklama ihtiyaçlarını dünya standartlarında çözümlerle cevap vermek misyonumuzdur. Verdiğimiz hizmetlerin en yüksek kalitede olmasını ve misafirlerimizin tesisimizde konaklarken memnun olmalarının sağlanması vizyonumuz dana kaynaklanan niteliklerimiz arasında yer alır. İhtiyaçlara eksiksiz şekilde cevap verirken, kalite yönetimi ilkelerine en iyi şekilde çalıştırarak maliyet optimizasyonu elde edebilmek misyon ilkelerimiz içerisindedir. Bu sayede konaklayanlarımıza uygun maliyetlerle hizmet sunabilmekteyiz. Misafirlerimizin güvenliği ve Konfor için gerekli her türlü Tedbiri almak da misyon ilkelerimiz arasında yer alır. Biz yalnızca konaklama hizmeti değil, eğitim almakta olan bireylerin konforlu yaşam alanlarına sahip olarak, bu süreçte rahat edebilmelerini sağlama misyonunu taşımaktayız.

Kurumsal ilkelerimiz

  • Kalite, bir temel değerimizdir. Kalite standartlarına hiçbir koşulda taviz vermeyiz.
  • Misafirlerimizin Güvenliği ve konforu için maliyet unsurlarına kaçırmaz ve gerekli olan tüm tedbirleri en üst düzeyde alırız.
  • Turizm standartlarında hizmet sunar, stüdyo dairelerimiz ilgili Kanuni müeyyideleri eksiksiz biçimde yerine getiririz.
  • Kurallarımıza sıkı sıkıya bağlı kalarak tüm süreçlerimizin mükemmel biçimde işlemesini sağlarız.
  • Tüm iş ve işlemlerimizi resmi sınırlar dahilinde gerçekleştirir, asla kanunlara muhalefet etmeyiz.
Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: