Mutlukent Mahallesi Fesleğen Sokak No:15, Beytepe Çankaya/Ankara

Odalarımız

Anasayfa » Odalarımız

Rada Loft; her bütçeye uygun 1, 2 ve 3 kişilik odalar ile hizmet vermektedir. Odalarımız kişi sayıları fark etmeksizin, kalite bakımından en üst düzeyde donatılmış, nitelikli yaşam alanları. Odalarımızda öğrencilerimizin ihtiyaç duyacağı tüm donanım eksiksiz biçimde tesis edilmiştir. Konaklama süreci boyunca ihtiyaçlar yine ortaya çıkmaları halinde kurum yönetimi tarafından karşılanmaktadır. Uygun fiyatlı stüdyo daire hizmetleri aynı zamanda yüksek niteliklerle bir araya kurumumuz sayesinde gelebilmektedir. Öğrencilerimize misafirimiz olan akademisyenlerimize, hak ettikleri konforu ve güvenliği en iyi biçimde biz sunabilmekteyiz.

Tam Donanımlı Stüdyo Daire Hizmetleri

Kurumunuz; bir çeşit akademik plaza gibi çalışmaktadır. Odalarımızda ki imkanlarımızın yanı sıra, tesisimizde ortak alanda öğrencilerimizin ihtiyaçları karşılanmaktadır. Çalışma salonumuz, sosyal alanlarımız öğrencilerimizin birlikte zaman geçirebilecekleri ve tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri alanları teşkil etmektedir. Stüdyo Dairelerimiz konaklayan öğrencilerimiz ve akademisyenler için, oda temizliği hizmetini standart olarak sunmaktayız. Bunun yanında öğrencilerimize çamaşır yıkama-kurutma ve ütü imkanı da sunuyoruz. Gerekli olması durumunda özel ihtiyaçları noktasında da öğrencilerimize çözümler oluşturabiliyoruz.

Uygun maliyetlerle konaklama çözümleri

İster 1 kişilik odalar, ister 2 kişilik, ister 3 kişilik odalar tercih edin, sahip olacağınız konaklama imkanlarının konfor seviyesi en üst düzeyde olacaktır. Uygun fiyatlı konaklama ihtiyaçlarınıza yüksek nitelikleri katmak istiyorsanız kurumumuzu gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Odalarımızda ihtiyacınız olan her türlü donanım sunulmakta, temiz, güvenli ve konforlu bir yaşam alanına sahip olabilmeniz için tüm personelimiz 7 gün 24 saat görev yapmaktadır. Rada Loft, standartlar üstü bir işletmecilik anlayışı ile hizmet veriyor olduğundan odalarımızın nitelikleri de buna bağlı olarak standartların üzerindedir. Konakladığınız süre boyunca, hiçbir hususun eksikliğini hissetmemeniz için size kapsamlı hizmetleri sunuyor ve ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılıyor olacağız. Odalarımızda yüksek hızlı fiber internet, full mutfak(apart otel konforunda), banyo ve sıcak su gibi donanımların yanı sıra, kitaplık çalışma masası, buzdolabı, tv, mikrodalga fırın, elektrikli ocak gibi donanımlar da standart olarak sunulmaktadır. Temizlik hizmetlerimiz günlük olarak verilmekte ve rutin aralıklarla çarşaf ve nevresim yenileme hizmetleri verilmektedir. Yıllar döneminde odalarımız sağlıklı iklimlendirme koşullarına tabi tutulmakta, yüksek veya düşük ısı nedeniyle ortaya çıkabilecek olumsuzluklar engellenmektedir.

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: