Mutlukent Mahallesi Fesleğen Sokak No:15, Beytepe Çankaya/Ankara

Rada Loft Öğrenci Yurdu

Anasayfa » Rada Loft Öğrenci Yurdu

Özel Öğrenci Yurdu ünvanı ile hizmet vermekte olan firmamız, Milli Eğitim Bakanlığı ve Kredi Yurtlar Kurumu standartlarının oldukça üzerinde niteliklere sahip güvenli ve konforlu bir ortamın sizlere sunulmasını sağlar. Rada Loft, yüksek öğretim sisteminin bileşenlerinden bir tanesi olduğunun bilincindedir ve misafirlerinin Üniversite öğrencileri ve akademik personeller olması sebebiyle buna uygun bir ortamı tesis etmiş durumdadır. Özel odalarımız ve birlikte kalınan odalarımız, maliyetleri ölçeğinde dileyen öğrencilere tahsis edilmekte, misafirlerimizin en konforlu standartlara sahip olması sağlamaktadır. Öğrencilerimize tercih etmeleri halinde, oda temizliği, çamaşır yıkama-kurutma, ütü, fiber hızlı internet, 7/24 sıcak su, güvenlik ve resepsiyon hizmetleri sunabilmekte, tüm hizmetleri kapsayan genel paketler de misafirlerimize sunulabilmektedir. Ekstra hiçbir aidat ve genel gider talep edilmemektedir.

Güvenli Yurt Hizmetleri

Devlet yurtlarının güvenlik standartları ile birlikte özel bir yurdun konforuna sahip olmak isterseniz, Rada Loft tam aradığınız çözümü size sunabilmektedir. Maksimum güvenlik standartlarının tesis edildiği yurdumuzda, öğrencilerimizin güvenliği Öncelikle ele alınıp tüm koşullardan önce bu standartlar sağlanır. Tesis yapılanması ve kuruluş esnasında, bakanlıklar tarafından öngörülen tüm güvenlik tedbirleri eksiksiz biçimde alınmış ve bu tedbirlerin sorunsuz biçimde çalışıp çalışmadığı düzenli olarak test edilerek koşulların sağlıklı oluşu garanti altına alınmaktadır. Kurumumuz en az bir devlet yurdunun güvenlik standartlarına, kamusal Otoritenin verdiği yetki belgeleri ile sahip olduğunu ispatlamış durumdadır. Tabii bizim artımız, misafirlerimize sunduğumuz konfor standartlarıdır.

Evinizin huzuru ile konaklayın

Bir otelde konaklamak, öğrenciler için hem yüksek maliyetli hem de tüm ihtiyaçları karşılayan bir çözüm değildir. Ancak elbette otel standartları Konfor bakımından tatmin edici seviyededir. Öte yandan, devlet yurtları ve pek çok özel yurt her ne kadar öğrencilerin ihtiyaç duyacağı koşulları sağlıyor olsa da kalite standartları ve konfor bakımından üst düzey bir deneyimi sağlamazlar. Rada Loft; bu noktada öğrenciler ve akademisyenler için farklı bir boyutu ortaya koyar. Bir otelin konforu ile bir öğrenci yurdunun donanımını mükemmel biçimde bir araya getiren ve tüm misafirlerine evlerinde sahip olabilecekleri huzuru sunabilen tesisimiz, bu özellikleri ile pek çok kurumdan ayrılmaktadır. Sizde hem yüksek Konfor, hem kalite hemde ihtiyaçlarınızın size odaklı biçimde karşılanabileceği bir tesiste konaklamak istiyorsanız bize hemen ulaşınız. Yılın her döneminde ihtiyaç sahibi öğrenci ve akademisyenlere nitelikli hizmetler sunabiliyoruz.

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: